تاثیر بو بر شخص مقابل ، تاثیر بوی خوب در ملاقات، تاثیرات بوی بد در ملاقاتها ،چه عطری برای دیگران خوشآیند است ؟ ، تاثیر بو بر افزایش فروش مغازه، عطر برای مشتریان مغازه ، نتیجه تحقیق در مورد عطر و رایحه ، قدرت بویایی زنان ، تفوات زنان و مردان در بویایی ، حس بویایی دختران ، وی نامطلوب عرق بدن ، بوی بد لباس ها ، بوی زننده دهان ، بوی بد بدن مردان ، بوی بد و طلاق ، اعتماد به نفس افراد خوشبو ، رابطه عطر و اعتماد به نفس ، بوی بد و جدایی همسران ، بوی جذب کننده ، بوی تنفر آمیز افراد، چگونه با بوی خوش افراد را جذب کنیم ؟ ، اثر عطر در دیدار های خصوصی ، بوی مورد علاقه آقایان

       

فروشگاه عطر یار ، بیجار کردستان تاسیس 1379

سایت خرده فروشی و عمده فروشی عطر و اسپری با کسب رتبه های نخست درگوگل با موضوع  عمده فروشی عطر

 عطر ایبرشم ایران iberchem iran           

 

 رایحه ی  خوش  بیشتر از لباس ، زیبایی ظاهری ، مُد و زیورآلات گرانقیمت ،

   بر جلب توجه دیگران به شما در هنگام ملاقات ، تاثیر می گذارد.

تهیه و تلخیص فروشگاه عطر یار بیجار ، ح ر ترکمندی

نکاتی برای علاقمندان استفاده از عطر(پرفیوم ها) و عطر فروشان

اثر رایحه های پرتقالی، ریحان و چای سبز بر افزایش فروش فروشگاه ها / عطرهای ترکیبی خریداران را سردر گم می کند

زمانی که فروشگاهی معطر به عطر ساده پرتغال و یا عطر ترکیبی پرتغال، ریحان و چای سبز است، خریداران، 31 درصد بیشتر خرید می کنند.

همه عطر کلوچه های تازه را دوست دارند، اما انتظار ندارند که در هر مکانی عطر آن را استشمام کنند.

به گزارش گروه دانش خبرگزاری دانا (دانا خبر)، براساس تحقیقات انجام شده صاحب خانه ها اغلب آموزش می بینند که هنگامیکه خریداران اصلی برای دیدن از خانه وارد می شوند، عطر و رایحه  خوشایندی را ایجاد کنند.

اریک اسپانگنبرگ، رییس کالج تجارت در دانشگاه ایالت واشنگتن، که موضوع مطالعه اش در زمینه تاثیرات عطرها است، اظهار می دارد: عطرها و رایحه های مخلوط و پیچیده مانند مواد پخته شده و یا عطر گل ها، موجب کاهش اشتیاق و علاقه برای فروش سریع با قیمت بالا می شوند.

اثر رایحه های پرتقالی، ریحان و چای سبز بر افزایش فروش

او و همکارانش در طول 18 روز در سال 2010 بر روی 402 نفر در یک فروشگاه دکوراسیون منزل به مطالعه و بررسی پرداختند و یافتند که بطور میانگین، هنگامیکه فروشگاه معطر به عطر ساده پرتقال و یا عطر ترکیبی پرتقال، ریحان و چای سبز است، خریداران، 31 درصد بیشتر خرید می کنند. پروفسور اسپانگنبرگ اظهار می دارد: از این اصول برای جشن های عمومی نیز استفاده می شود، چرا که در هر دو مورد، عطرها و رایحه ها می توانند بر روی کارکردهای شناختی در برخی از نواحی ذهن که در تصمیم گیری تاثیرگذارند، اثرگذار باشند.

 

عطرهای ترکیبی خریداران را سردرگم می کند

   عطرهای ترکیبی، حتی اگر خوشایند نیز باشند می توانند موجب سردرگمی و حواس پرتی شوند، چرا که برخی مردم بصورت نیمه آگاهانه، مقداری از زمان و انرژی خود را برای تشخیص اینکه این عطر رایحه چیست، اختصاص می دهند. در جشن های عمومی عطرهای ساده مانند لیمو، ریحان و کاج را پیشنهاد می کند، چرا که پردازش آنها آسان تر بوده و کمتر سردرگم کننده هستند و بنابراین موجب پرداخت هزینه بیشتر می شوند. همچنین عطرها باید سازگار با خانه ها باشد.

ادورنا اوچیالینی کارول، یک نماینده املاک در برلین، می گوید: همیشه مقدار زیادی خمیر کلوچه آماده کنید و آن را داخل فر قرار دهید، تا جاییکه نسوزد، او یکی از افرادی است که تا حد زیادی به مواد پخته شده اعتقاد دارد. او می گوید: کدو تنبل، کلوچه های تازه و هر چیزی را که ترکیبی از ادویه باشد و احساس بودن در خانه را به انسان بدهد را همه دوست دارند.

کریس مک دانل، نماینده املاک بتر کلدول بنکر در شهر ویل است معتقد است که استراتژی او به نکته  مهمی اشاره دارد. آقای مک دانل مدت یک ساعت و نیم زمان را برای آماده کردن خانه جهت پذیرایی صرف کرد او شاخه های تازه کاج را برید و یا سنبل های تازه و نعنا را از داخل باغ بر داشت. او به دنبال عطرهایی بود که از شیوه زندگی بیرونی تقلید می کردند که او برای فروش آن تلاش می کرد. او اظهار می دارد که من هرگز از عطرهای مصنوعی استفاده نمی کنم. آن عطرها و شمع ها جعلی هستند. انسان به همه چیز به صورت ارگانیک و طبیعی نیاز دارد.

....................

حس بویایی یکی از مؤثرترین عوامل تداعی


حس بویایی برای ما نقش بقایی دارد. از سویی
، منطقه‌ای که در مغز بو را پردازش می‌کند همان منطقه‌ای است که حافظه در آن شکل می‌گیرد یعنی هیپو کامپ. به همین دلیل هیچ حسی حتی دیدن نمی‌تواند خاطرات ما را به خوبی حس بویایی زنده کند.

تجربیات عمومی مشترک به ما نشان داده که  بوهایی از دوران کودکی کاملا می تواند حال ما را بهتر و یا بدتر کنند. این  نشان میدهد رایحه های اولیه جایگاه  لذت آفرینی بالایی در مغز دارند.

"یاشوین یارآ" از موسسه علوم وایزمن می گوید:ما در این تحقیقات دریافتیم که همراهی و تزویج اشیا با اولین بو(تداعی)،به صورت یک امضاء ونشانه منحصر به فرد تا سنین بزرگسالی  در مغز افراد وجود دارد.این نقشگیری بو در مغز مشخص می کند که کدام بو خوب است وکدام بو بد.تحقیقات ما نشان داده است که این تاثیر عمیق رایحه را صدا ها ندارند.

بوهای خوب می توانند حافظه بد و ضعیف را تقویت کنند و به نوعی برای حافظه، مدیریت بحران داشته باشند.

این چیزها درباره بو عجیب نیست.بو پدیده ایست که مدتهای مدیدی نویسندگان وشعرا ودانشمندان را شیفته خود، کرده است.

ارتباط بو با حافظه به این معنا است که از نظر فلسفی تعامل ما با محیط تعاملی بویایی نیز هست چرا که اگر این طور نبود نمی‌توانستیم به خوبی اکنون خاطرات خوب و بد که با بقای ما در ارتباط است، به خاطر بسپاریم. ده سال پیش غذایی را خوردیم که مسموممان کرده و اکنون به خوبی بو و مزه آن را به خاطر داریم.

زنان قدرت بویایی قوی‌تری دارند و بیشتر از مردان از حافظه بویایی برای تعاملات خود استفاده می‌کنند.

لازم است این نکات را در رابطه با کسانی که زمان زیادی با شما سپری می‌کند نیز در ذهن داشته باشید لحظات زیبا را با بوهای دلنشین ترکیب کنید اینچنین هر بوی خوبی می‌تواند خاطرات شیرینتان را زنده کند.

................................

خاطره آزار دهنده از شما در ذهن دوستان ! با بوی آزار دهنده  ، اطرافیان را از خود ، متنفر نکنید !

       

        رایحه ی  خوش  بیشتر از لباس ، زیبایی ظاهری ، مُد ،  زیورآلات گرانقیمت ،   بر توجه دیگران به شما در هنگام ملاقات ، تاثیر می گذارد.

       بر اساس بررسی های علمی ،  بوی نامطلوب عرق بدن ، بوی بد لباس ها ، بوی زننده دهان ، بوی بدن و غیره  ، حتی بعد از یکسال از آخرین ملاقات با یک شخص ،  شما را  سریعا" با صفت آزاردهنده در ذهن دیگران  معرفی خواهد کرد .

        بوی بد در ملاقات و دیدار ها  ،  بیشتر از  صفت هایی مانند : عصبانی ، حیله گر ، افاده ای ، سوء استفاده کننده ، دروغگو ،کودن، دزد ، فقیر ، بیمار ، مسخره  و غیره  ، شما را به دوستانتان معرفی خواهد کرد و اکثر انسانها از بوی بد  تنفر داشته و دوری می گزینند چرا که تاثیرات سریع آن بر مغز ، اثبات شده است.

       اعتماد به نفس افرادی که خود را خوشبو نمی کنند ، دچار مشکل خواهد شد . افراد بد بو  بارها مورد حمله ، اعتراض و فاصله گرفتن قرار می گیرند ؛ مثلا" هنگام سوار شدن به تاکسی و مترو، نشستن در کلاس درس ، وارد شدن به فروشگاهها ، حضور در مجالس و غیره

       به نظر کارشناسان اجتماعی  ، در محدوده خصوصی تر زندگی ، یکی از دلایل به ظاهر کم اهمیت و البته پنهان تنفر و یا جدایی همسران ، بوی بد است که به عنوان یک مشکل غیر قابل تحمل و زمینه ساز اختلاف ، عمل خواهد کرد ، اما طبق هنجارهای غیر رسمی موجود در جوامع  ، معمولا" با استناد بدان ، نسبت به طرح شکوائیه رسمی اقدام نمی شود و یا به وضوح اعتراضی صورت نمی گیرد ... ح. ر ترکمندی

مردم ، چقدر برای احترام  به حقوق دیگران هزینه می کنند ؟  سایت زیبا وب  zibaweb.com

 

_خاطره آزار دهنده از شما در ذهن دوستان ، تاثیر عطر و بوی خوش در  دیدار ها ، تاثیرات منفی بوی بد بدن و لباس پس از گذشت سال ها از ملاقات شما با دیگران

_ دختران تستر به دست در معابر ،  آقا عطر می خری ؟

  _ چگونه تبلیغات صادقانه ای در عطر فروشی داشته باشیم که علاوه بر تبلیغ ، به حقوق مشتریان عطر نیز احترام بگذاریم ، نمونه کارت ویزیت ، لوگو و برچسب عطر

_نکاتی در مورد خرید ، استفاده و نگهداری عطر ( پرفیوم) ، هشدار ! وفور عطر های تقلبی در بازار عطر کشور

 

 

   در باره ما            فتو گالری فروشگاه عطر یار

 

چگونه عطر بخریم ، روشهای نگهداری عطر ، روشهای تشخیص عطر خوب ، روشهای  شناخت عطر تقلبی ، عطر اصل کدام است ، از کجا عطر بخریم ، عطر های جدید و خوب ، شیشه عطر ، برچسب عطر ، نام عطر های جدید ، عطر و آلرژی ، عوارض منفی استفاده از عطر ، فواید استفاده از عطر اصل،  قیمت ارزان عطر ، دلیل سود عطر فروشی ، مطالبی در مورد عطر اصل ، ویژگی عطر اصل چیست ، تخلف در عطر فروشی ، فروشنده عطر ، فروشندگی در عطر فروشی ، مغازه عطر فروشی معتبر ، آدرس عطر فروشی معتبر اصل ، خرید عطر اصل ، خرید اینترنتی عطر ، فروش اینترنتی عطر ، سایت خرید عطر ، سایت فروش عطر ، سایت عمده فروشی عطر اصل برای مغازه

www.zibaweb.com   homeصفحه اصلی زیبا وب

 

تاثیر بو بر شخص مقابل ، تاثیر بوی خوب در ملاقات، تاثیرات بوی بد در ملاقاتها ،چه عطری برای دیگران خوشآیند است ؟ ، تاثیر بو بر افزایش فروش مغازه، عطر برای مشتریان مغازه ، نتیجه تحقیق در مورد عطر و رایحه ، قدرت بویایی زنان ، تفوات زنان و مردان در بویایی ، حس بویایی دختران ، وی نامطلوب عرق بدن ، بوی بد لباس ها ، بوی زننده دهان ، بوی بد بدن مردان ، بوی بد و طلاق ، اعتماد به نفس افراد خوشبو ، رابطه عطر و اعتماد به نفس ، بوی بد و جدایی همسران ، بوی جذب کننده ، بوی تنفر آمیز افراد، چگونه با بوی خوش افراد را جذب کنیم ؟ ، اثر عطر در دیدار های خصوصی ، بوی مورد علاقه آقایان