اولین سایت اطلاع رسانی عطر ایران (تاسیس 1380) ، عطر یار  Friend Perfume

   

www.zibaweb.comصفحه اصلی زیبا وب

 

برخی از کمپانیهای معروف ساخت ادکلن

 

کمپانی شانل

نام کمپانی : شانل یا شنل

تولید کننده : کشور فرانسه

شعبه مرکزی : پاریس فرانسه

این کمپانی بزرگ و معروف در سال 1971 آغاز بکار کرده است . این کمپانی بیشتر در زمینه عطر و ادکلن فعالیت می کند . این کمپانی از طراحان و عطرسازان نسبتا زیاد و ماهری استفاده کرده و می کند . ادکلن های این کمپانی سعی دارد با کمپانی های معروف دیگر رقابت کند . محصول بسیار پرفروش در اروپا مخصوصا خود فرانسه و ایران و کشورهای عربی می باشد . بیشتر خریداران این کمپانی خانمها هستند . ادکلنهای این کمپانی از قیمت های نسبتا بالایی برخوردار است اما واقعا ادکلنهای با کیفیت و خوشبو با ماندگاری بسیار زیاد می باشد .

بنیانگذار : گابریل کوکو شانل

آدرس شعبه مرکزی پاریس فرانسه : 135

, Avenue Charles de Gaulle
92521 Neuilly-sur-Seine Cedex

مدیر عامل ها : آلن ورت میر و جرارد ورت میر

رئیس طراحان: کارل لاجرفلد

...............

کمپانی ورساچه 

نام کمپانی : جیانی ورساچه

کشور تولید کننده : ایتالیا

شعبه مرکزی : میلان ایتالیا

کمپانی ورساچه یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده پوشاک مردانه و زنانه برای تمامی سنین مختلف می باشد . این کمپانی از چند سال قبل به تولید عطر و ادکلن های اختصاصی این کمپانی پرداخت . بیشترین فعالییت این کمپانی در خصوص پوشاک می باشد .

عطر و ادکلن های این کمپانی طرفداران و محبوبیت زیادی در جهان مخصوصا اروپا را دارا می باشد .

ادکلن های ورساچه با رایحه های مختلف برای تمامی آقایان و خانم ها مناسب می باشد .

ادکلنهای ورساچه در کشور خود ما ایران طرفداران و فروش بسیار خوبی در چند سال گذشته داشته است مخصوصا ورساچه مشکی خانمها و ورساچه آبی آقایان .

بنیانگذار : جیانی ورساچه

رئیس هیئت مدیره : سانتو ورساچه

اداره کننده : جیان کارلو دی ریسیو

آرشیتکت : دناتلا ورساچه

 ……………………

 کمپانی لاگوست

نام کمپانی : لاگوست

تولید کننده : کشور فرانسه

شعبه مرکزی : پاریس فرانسه

کمپانی لاگوست یکی از کمپانی های بزرگ و معتبر و قدیمی در جهان می باشد . فعالییت این کمپانی در زمینه های عطر و ادکلن و پوشاک آقایان و خانم ها و کفش و محصولات چرمی می باشد . محصولات این شرکت فرانسوی بسیار با کیفیت و پرفروش و پرطرفدار در سطح جهان می باشد . در کشور ما هم بسیاری از محصولات این کمپانی مانند کفش و پوشاک و ادکلن عرضه می شود . این کمپانی قدیمی در سال 1933 میلادی اغاز بکار کرده است . ادکلن های این کمپانی به خوشبویی و درجه 1 بودن در بازار اروپا معروف می باشد .بیشتر ادکلنهای این کمپانی مخصوص خانمها می باشد . این کمپانی اسپانسر بسیاری از مسابقات ورزشی در جهان می باشد معروفترین مسابقاتی که کمپانی لاگوست اسپانسر آن بوده دیویس کاپ تنیس بوده است .

توزیع کننده در اروپا : اقای ترویس

 

........................

کمپانی بولگاری

نام کمپانی : بولگاری

تولید کننده : کشور ایتالیا

شعبه مرکزی: رم ایتالیا

کمپانی بولگاری در چند ساله گذشتهبا ارائه محصولات مدرن و شیک و با کیفیت درسطح جهان مخصوصا اروپا طرفداران و علاقمندان زیادی را به طرف خود کشانده است . کمپانی بولگاری در بخش پوشاک و لباس هیچگونه فعالیتی نداشه و فعالیت خود را در زمینه جواهرات مدرن و شیک و عطر و ادکلن قرار داده است . کمپانی بولگاری در بخش عطر سازی بسیار موفق بوده است و ادکلن های مدرن و زیبا و خوشبویی را عرضه کرده است . یکی از پرطرفدار ترین ادکلنهای بولگاری در کشورمان بولگاری آکوآ می باشد مخصوص و برازنده آقایان می باشد .

مدیر عامل : پائولو بولگاری

نایب رئیس : فرانچسکو تراپانی

عطر  یار؛  برای آنهایی که دوستشان دارید

For your loved ones

Per i vostri cari

Pour vos proches

لأحبائك

Sevdikleriniz için

あなたの愛する人のための

 

باز نشر زیبا وب

..............................................................................................................................

www.zibaweb.com  سایت اطلاع رسانی عطر ایران

www.zibaweb.comصفحه اصلی