قیمت محصولات  سیگنال رکسونا یونیلیور داو ، قیمت خمیر دندان سیگنال ، عکس رکسونا ، عکس محصولات نیوا ، توضیح محصولات سیگنال ، سیگنال اصل ، خمیر دندان جدید زغالی ، خمیر دندان سیگنال ، مسواک سیگنال اصل ، فروشگاه سیگنال اصل ، مغازه رکسونا ، فروش رکسونا، فروش خمیر دندان جدید سیگنال ، خمیر دندان وایت ناو رکسونا، توضیح خمیردندان سیگنال ، جدیدترین تولیدات سیگنال ، تولیدات یونیلیور ایران، محصولات اصل شرکت یونیلیور ، سیگنال فرانسه ، مسواک اصل فرانسه ، زیر بغل رکسونا ، اسپری زیر بغل رکسونا،، مغازه معتبر خرید محصولات بهداشتی بیجار ، فروشگاه خوشبویی و بهداشتی بیجار، بیجار محصولات سیگنال signal اصل فرانسه

 بیجار محصولات سیگنال signal اصل فرانسه     محصولات بهداشتی سیگنال و داو اصل      قیمت محصولات رکسونا   فروشگاه محصولات سیگنال   فروش محصولات سیگنال در کردستان

           فروش محصولات سیگنال، رکسونا، داو، اصل   در فروشگاه عطر یار بیجار اریکه گروس  

با مُهر تضمین اصالت کالا

...................................................................................................

خمیردندان های سری وایت ناو سیگنال با تکنولوژی منحصر به فرد پرتو آبی موجب سفید شدن آنی دندان ها بلافاصبه پس از مسواک زدن میشود. از خمیردندان های سری White Now Signal میتوانید بصورت روزانه و بدون هیچ گونه نگرانی در باره فرسایش دندان ها استفاده کنید و همواره از سفید دندان های خود لذت ببرید. 

در زیر ویژگی های خمیردندان سیگنال سری وایت ناو مدل آیس کول مینت را مشاهده میکنید. ویژگی متمایز این خمیردندان از باقی خمیردندان های سری white now، خنک کنندگی و نعنایی بودن ان است.

ویژگی ها:

رنگ آبی و زرد دو رنگ مخالف یکدیگر هستند. رنگدانه های آبی موجود در خمیر دندان مانند فیلتر رنگ بر روی لکه های زرد دندان عمل میکند و با خنثی کردن آنها باعث درخشندگی بیشتر دندانها میشود. بطوری که بعد از شستشو اثر خود را حفظ میکند.

..............................................................................................

 

....................................

ویژگی های خمیر دندان سفید کننده پیور سیگنال :

..............................................................................................

خمیر دندان کامل سیگنال ده تاثیر فوق العاده هر خمیردندان کاملی را داراست .

جدیدترین خمیر دندان 10 کاره جهان ساخت فرانسه (اصل با مهر فروشگاه )

محصولی بسیار مرغوب و استثنایی ...با استفاده از این خمیر دندان ،شاهد 10 عملکرد زیر خواهید بود :
1- سفید کننده مروری سازگار با دندان
2- تمیز کردن بین دندان ها با الهام از نخ دندان و دهانشویه
3- ضد حساسیت و شوک دندان در اثر گرما و سرمای ناگهانی 4- ضد پلاک
5- تقویت مینای دندان
6- مراقبت از لثه ها
7-ضد باکتری و میکروب
8- ضد رسوب
9- با مواد حاوی ضد پوسیدگی
10 - خوشبو کننده قوی دهان و تازگی تنفس Ultra complet فوق العاده کامل
 دارای تاییدیه معتبر سازمان غذا و دارو
 فروشگاه عطر یار

..............................................................................................

خمیر دندان سفید کننده و براق کننده کامل دندان 75 میلی سیگنال (Signal)

..............................................................................................

خمیر دندان احیا کننده سیگنال ،مینای دندان شمارا به بهترین شیوه محافظت میکند .   ضد شوک دندان بر اثر سر ما و گرما

..............................................................................................

مسواک متوسط اولترا ریچ آنتی پلاک نارنجی سیگنال (Signal)

با استفاده از مسواک متوسط اولترا ریچ سیگنال ، پاک کردن کلیه ی مواد غذایی همراه با مواد رسوبی مختلف و میکروارگانیسم هایی است که به طور طبیعی بر روی سطوح دندان جایگزین شده اند. حتی دندان های انتهایی

روش مسواک زدن :

قبل از شروع مسواک زدن باید از تمیز و سالم بودن مسواک خود مطمئن باشیم. به مقدار کافی خمیر دندان روی مسواک می گذاریم. سپس دهان را با آب خیس می کنیم تا خمیر دندان خوب کف کند.

 اول از سطح جونده ی دندان ها شروع می کنیم که با حرکت رفت و برگشت روی سطح جونده، خمیر دندان به خوبی کف می کند و شیارهای موجود بر روی دندان تمیز می شوند. سطوح جونده در هر فک، در دو ردیف سمت چپ و راست قرار دارد که از یک سمت در فک پایین شروع کرده و به سمت دیگر می رویم. سپس همینطور برای فک بالا اقدام می کنیم. تمیز کردن سطوح جونده مشکل خاصی ندارد و اگر دقت شود و وقت کافی گذاشته شود به خوبی تمیز می شود.

..............................................................................................

خمیر دندان ضد پوسیدگی 100 میلی سیگنال (Signal)

خمیر دندان جلوگیری از پوسیدگی سیگنال، حاوی فلوراید و کلسیم اضافه.

..............................................................................................

مسواک متوسط ورتیکال اکسپرت سیگنال (Signal)

Vertical Expert، مسواک چند جهته با تمیزی بالا مخصوص بزرگسالان همراه با درپوش محافظ مسواک. 
..............................................................................................

خمیردندان سیگنال ، چرا سیگنال؟

در سالهای اخیر این برند با فروش ۱.۳۹ میلیون پوند جزو ۱۰ برند برتر در فروش خمیردندان بوده است .

بیش از ۴۰ سال است که سیگنال به میلیون ها نفر کمک کرده است که سلامت ۲۴ ساعته دهان و دندان خود را حفظ نمایند و هرروز با آوردن متد وایده جدیدی در صنعت خمیردندان سازی جزء برترین های این صنعت باقی مانده است.

خمیردندان سیگنال با بالا بردن استانداردهای بهداشت دهان و دندان برای جوانان آنها را تشویق به مراقبت و حفظ بهداشت دهان و دندان آنها نموده است واز این قشر حمایت نموده است به عنوان مثال در ایتالیا با کمک مجمع دندانپزشکی ، معاینه رایگان ماهانه برای این رده سنی در نظر گرفته است وهمچنین بنیان مسواک زدن در مدرسه رابنا نهاده است .سیگنال در سال ۲۰۰۵ در کشور عربستان با کمک انجمن دندانپزشکی کمپینی را بنا نهاد که موفق شد ۷۲۰۰۰ نفر را به صورت رایگان معاینه و درمان نماید.

این آمار و ارقام نشان دهنده این است که سیگنال تا چه میزان به رشد و سلامت دهان و دندان افراد اهمیت می دهد.

با همکاری انجمن دندانپزشکی ملی،سیگنال به موفقیتهای چشمگیری ازجمله برترین بودن در۵۰ بازار ملی، شماره یک بودن در ۱۹ بازار مرتبط با فروش محصولات دهان ودندان ، برند منتخب در کنسول مشارکتی خاورمیانه وهمچنین خدمت رسانی درمدت ۱۴سال به بیش از ۵ میلیون دانش آموز درزمینه برنامه های دندانپزشکی دست یافته است. 

ویژگیهای انواع سیگنال:

خمیردندانهای سیگنال انواع متعددی دارد  که هر فرد بر حسب نیاز خود یک مورد از آنها را انتخاب می نماید.

به عنوان مثال خمیردندانهای ضد پوسیدگی دارای ترکیبات فلوراید هستند که منجر به کاهش پوسیدگی دندان می‌شوند، این خمیردندانها باعث استحکام دندان‌ها و در عین حال متوقف یا کند شدن فرایند پوسیدگی می‌شود. خمیردندان ضد جرم مناسب پیشگیری از جرم است و سبب می‌شود فرایند ایجاد رسوب و چسبیدن آن‌ها بر روی دندان‌ها آهسته‌ تر شود. خمیردندان ضد حساسیت برای افرادی مناسب است که دندان‌هایی حساس دارند و با خوردن بعضی غذاهای خاص(مثلا ترش، گرم یا سرد) دچاردندان درد می شوند، این نوع از خمیردندان سبب کاهش این حساسیت خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید که این خمیردندان فلوراید کمی دارد و درنتیجه پاک‌کنندگی کمتری نسبت به سایر خمیردندان‌ها خواهد داشت.

ضمنا سیگنال خمیردندان هایی را تولید نموده است که چند ویژگی را یکجا در خود جای داده اند.

معرفی برترین های سیگنال:

در زیرمشخصات و نحوه عملکرد چندخمیردندان برترسیگنال برای شما شرح داده شده است.

چگونگی فعالیت خمیردندانهای ضد پوسیدگی سیگنال:

- حاوی میکروکلسیم فعال برای رساندن 50 % کلسیم بیشتربه محیط دهان هستند درعملیات فلورایدتراپی علاوه بر کلسیم موجود در بزاق 50 % کلسیم بیشتر روی مینای دندان نشسته و آسیبهای مینای دندان بیشتر و بهتر ترمیم میشود.
- حاوی  1450 ppm فلوراید ( 1450 واحد فلوراید در1 میلیون واحد خمیردندان )است وبا پیوند یونی در عملیات فلوراید تراپی کلسیم موجود در بزاق دهان را به همراه 50 % کلسیم موجود در خمیردندان ضدپوسیدگی ، ظرف مدت حداکثر ۲ دقیقه روی مینای دندان گذاشته و از پوسیدگی دندان به طور جدی پیشگیری کرده و آسیب دیدگیهای احتمالی را از بین میبرد. 

چگونگی فعالیت خمیردندان سفید کننده سیگنال:

- با استفاده از رنگدانه های آبی حاوی پرلیت با شکل هندسی کروی، عملیات جرم گیری به صورت فیزیکی انجام می گیرد.  
-  توسط دندانپزشکان ثابت شده است که سیگنال سفید کننده، دندانها را بعد از ۲ هفته مسواک زدن منظم، سالم و سفید میکند.
- به علت وجود پرلیت با شکل هندسی کروی و عملیات فیزیکی جرم گیری، از خمیردندانهای سفید کننده سیگنال به صورت روزانه می توان استفاده کرد.
 
چگونگی فعالیت خمیردندان ۱۲ کاره سیگنال: 

-  این مدل خمیر دندان با استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد خود در کمتر از ۲ دقیقه کلسیم و فسفات لازم را به مینای دندان رسانده و ضمن از بین بردن پلاک های میکروبی ایجاد شده در دهان فرورفتگیها و حفره های ایجاد شده روی مینای دندان را پر می کند. 

چگونگی فعالیت خمیردندان 8 کاره سیگنال:

-  محصولی است با فرمول پیشرفته مراقبت کامل که ۸ فعالیت علیه مشکلات  معمول تشخیص داده شده توسط دندانپزشکان رافراهم می سازد. شایان ذکر است که خمیردندانهای معمولی تنها  تعداد محدودی از موارد را پوشش می دهند.

امید است که این مطلب بتواند در حفظ سلامت دهان و دندان شما مفید واقع شود و به شما کمک کند که همیشه بهترینها را برای حفظ سلامت دهان خود انتخاب نمایید.

....................................................

Rexona Invisible Spray 150ml For Menاسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل Invisible حجم 150 میلی لیتر

....................................................

مام زیر بغل رکسونا اصل

معرفی اجمالی محصول

رول ضد تعریق مردانه رکسونا مدل Xtra Cool حجم 50 میلی لیتر

تعریق یکی از طبیعی‌ترین عکس‌ العمل‌های بدن در مقابل گرما است اما اگر بهداشت لازم در مورد آن انجام نشود می تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند و حتی زننده‌ای شود. ممکن است با درمان‌هایی خاص بتوان مقدار تعریق بدن را کم و کنترل کرد اما امکان توقف صد درصد آن وجود ندارد؛ در این شرایط می‌توان از خوشبوکننده‌ها و ضد تعریق‌های متنوع متناسب با نوع پوست استفاده کرد. پس از استحمام هر روزه یکی از بهترین راه حل‌ها برای مبارزه با تعریق استفاده از رول های ضد تعریق است که با بستن غدد پوست فرآیند تعریق را به تعویق می‌اندازد و با رایحه‌ی مطبوع خود پوستی بدون رطوبت و با خشکی اید‌ه‌آل را برای مصرف کننده به همراه دارند.
برند رکسونا (Rexona) که در زمینه‌ی تولید محصولات بهداشتی مانند رول‌های ضد تعریق موفق عمل کرده است، رول 50 میلی لیتری مدل اکسترا کول خود را که دارای رایحه‌ای خنک است برای آقایان عرضه کرده است. این محصول با ماندگاری 48 ساعته خود احساس خنک شدن و شادابی را بلافاصله بعد از استفاده برای فرد ایجاد میکند

...........................................

 

فروشگاه عطر یار بیجار - اریکه گروس

سایت خرده فروشی و عمده فروشی عطر و اسپری با کسب رتبه های نخست درگوگل با موضوع  عمده فروشی عطر

 عطر ایبرشم ایران iberchem iran           

 قیمت محصولات  سیگنال رکسونا یونیلیور داو ، قیمت خمیر دندان سیگنال ، عکس رکسونا ، عکس محصولات نیوا ، توضیح محصولات سیگنال ، سیگنال اصل ، خمیر دندان جدید زغالی ، خمیر دندان سیگنال ، مسواک سیگنال اصل ، فروشگاه سیگنال اصل ، مغازه رکسونا ، فروش رکسونا، فروش خمیر دندان جدید سیگنال ، خمیر دندان وایت ناو رکسونا، توضیح خمیردندان سیگنال ، جدیدترین تولیدات سیگنال ، تولیدات یونیلیور ایران، محصولات اصل شرکت یونیلیور ، سیگنال فرانسه ، مسواک اصل فرانسه ، زیر بغل رکسونا ، اسپری زیر بغل رکسونا،، مغازه معتبر خرید محصولات بهداشتی بیجار ، فروشگاه خوشبویی و بهداشتی بیجار، بیجار محصولات سیگنال signal اصل فرانسه

 بیجار محصولات سیگنال signal اصل فرانسه     محصولات بهداشتی سیگنال و داو اصل      قیمت محصولات رکسونا   فروشگاه محصولات سیگنال   فروش محصولات سیگنال در کردستان

آدرس : کردستان - بیجار- مجتمع تجاری اریکه گروس - طبقه همکف واحد 44 - فروشگاه بهداشتی خوشبویی عطر یار  

c o n t a c t us تما س با ما

 

 

تصاویر فروشگاه عطر یار perfumery images 

   تصاویر فروشگاه عطر1

تصاویر فروشگاهعطر2

تصاویر فروشگاه عطر3

 

 

      

www.zibaweb.com   homeصفحه اصلی زیبا وب

 قیمت محصولات  سیگنال رکسونا یونیلیور داو ، قیمت خمیر دندان سیگنال ، عکس رکسونا ، عکس محصولات نیوا ، توضیح محصولات سیگنال ، سیگنال اصل ، خمیر دندان جدید زغالی ، خمیر دندان سیگنال ، مسواک سیگنال اصل ، فروشگاه سیگنال اصل ، مغازه رکسونا ، فروش رکسونا، فروش خمیر دندان جدید سیگنال ، خمیر دندان وایت ناو رکسونا، توضیح خمیردندان سیگنال ، جدیدترین تولیدات سیگنال ، تولیدات یونیلیور ایران، محصولات اصل شرکت یونیلیور ، سیگنال فرانسه ، مسواک اصل فرانسه ، زیر بغل رکسونا ، اسپری زیر بغل رکسونا،، مغازه معتبر خرید محصولات بهداشتی بیجار ، فروشگاه خوشبویی و بهداشتی بیجار، بیجار محصولات سیگنال signal اصل فرانسه

 بیجار محصولات سیگنال signal اصل فرانسه     محصولات بهداشتی سیگنال و داو اصل      قیمت محصولات رکسونا   فروشگاه محصولات سیگنال   فروش محصولات سیگنال در کردستان